Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

27  maja została podpisana umowa  na przebudowę dróg gminnych w ramach Rządowego  Funduszu „Polski Ład”. Jest to jedna z największych inwestycji drogowych na przestrzeni kilku lat realizowana w regionie. Wykonawcą będzie firma  PRD LUBARTÓW S.A. za kwotę 13.987.987,81 zł. Dofinansowanie jakie gmina otrzymała na ten cel to 12.111.569,77 zł co stanowi  86%  kosztów inwestycji,


Dzięki realizacji zadania mieszkańcy gminy otrzymają ponad 14km nowych asfaltowych nawierzchni. Zadanie będzie realizowane na drogach w kilku miejscowościach: Depułtycze Królewskie – Krzywice – Rożdżałów" (2,3 km); Depułtycze Królewskie Kolonia” (1,39 km), Stare Depułtycze, Depułtycze Królewskie Kolonia” (1,84 km); Staw – Parypse” (2,36 km); Depułtycze Królewskie Kolonia, Uher, Nowe Depułtycze (3,41 km); Okszów, ul. Kwiatowa, ul. Topolowa, ul. Sosnowa, ul. Świerkowa i Stańków (2,81 km). Termin realizacji zadania upływa 27 maja przyszłego roku.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.