Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

28 maja przy świetlicy w Żółtańcach odbył się festyn z cyklu imprez Dzień Rodzinny. Mimo zmiennej pogody wszystkim dopisywała pogoda ducha, duch „walki” w konkurencjach zręcznościowych, radość ze wspólnej zabawy. Były konkursy dla dzieci i rodzin, dla pań i panów. Wyrazy uznania Paniom, które przyniosły swoje przepyszne wypieki - Annie Rudnickiej Dudko Dianie Nowackiej, Monice Wnuk-Zosiuk, Marioli Grocheckiej,

Annie Barszczewskiej, Bożenie Juzwiszyn ciasta były przepyszne. Gośćmi honorowymi byli Wiesław Kociuba wójt gminy, Arturowi Kubacki przewodniczący rady, Lucjan Piotrowski zastępca wójta. Koncertowali Zespół I TO I OWO z Żółtaniec oraz chór Klubu Seniora Pod Dębami z Okszowa. Wsparcia organizacyjnego i finansowego festynu udzielili Rada Gminy Chełm, Centrum Kultury i Bibliotek, Wydział Kultury, Promocji i Sportu. Gorące podziękowania dla sponsorów prywatnych: Wiesławy Dworczyńskiej i Mileny Dworczyńskiej-Gleń  (za piękne kwiaty), Iwonie Wnuk- Gregorczyk, Romkowi Klasurze z ekipą Świata Rozrywki, strażakom-ochotnikom z OSP Żółtańce. Sprawną organizacją zajęły  się Aneta Kotek i Iwona Wnuk-Gregorczyk radna gminy.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.