Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Zarząd Powiatu w Chełmie informuje, że w dniu 21 września 2023 r. o qodz. 10.00 w siedzibie świetlicy wieiskiei w Rożdżałowie odbędzie się spotkanie, na którym zostanie przedstawiona ostateczna koncepcja projektowa rozbudowy drogi powiatowej Nr 1835L na odcinku Rożdżałów- Leśniowice.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Chełm, w szczególności mieszkańców, których nieruchomości graniczą bezpośrednio z drogą powiatową Nr 1835L na odcinku Rożdżałów- Kasiłan- Dębina- Leśniowice, celem szczegółowego zapoznania się z zakresem robót oraz projektami podziału nieruchomości niezbędnymi do wydania zezwolenia realizacji inwestycji drogowej.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.