Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Od 25 marca do 30 kwietnia potrwa nabór do tegorocznej edycji rządowego programu „Klub” realizowanego przez Krajowe Zrzeszenie LZS.

W tegorocznej edycji programu, kluby mogą wnioskować o wyższe niż wcześniej kwoty – 12 tys. zł dla klubów jednosekcyjnych i 17 tys. zł – dla klubów wielosekcyjnych.

Program skierowany jest do klubów sportowych działających w formie stowarzyszenia, których podstawowym celem działalności statutowej jest upowszechnianie sportu i aktywności fizycznej dzieci i młodzieży w środowiskach lokalnych.

Więcej na https://rzadowyprogramklub.pl/

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.