Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

21 października 2022r. w Szkole Podstawowej im. Ks. Józefa Dąbrowskiego w Żółtańcach odbyła się uroczystość – ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. Obecny na ślubowaniu Wójt Gminy Chełm Wiesław Kociuba , życzył najmłodszym uczniom powodzenia i zapewnił o pokładanych w nich nadziejach całej gminy i regionu.

Odświętnie ubrani pierwszoklasiści z radością w sercach i z przejęciem zaprezentowali przygotowane wierszyki i piosenki. Po prezentacji uczniów nastąpiła ceremonia ślubowania uczniów i pasowania, którego dokonała Dyrektor Maria Lipczyńska. Przewodnicząca Rady Rodziców Dominika Poterewicz wręczyła każdemu uczniowi prezenty a Radny Gminy Chełm Marcin Grzywna słodki upominek. Następnie zadowoleni uczniowie pozowali do wspólnej fotografii i udali się na słodki poczęstunek zorganizowany przez rodziców.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.