Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

13 maja, tradycyjnie już nad Zalewem Żółtańce, odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Drużyn OSP z terenu Gminy Chełm. Do rywalizacji stanęło pięć Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz trzy dorosłe drużyny Ochotniczej Straży Pożarnej. Podczas zawodów drużyny startowały w dwóch konkurencjach – sztafecie oraz ćwiczeniu bojowym, a nad właściwym i bezpiecznym przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska z komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie.
Ostateczne wyniki rywalizacji druhów przedstawiają się następująco:
W kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych:
1. MDP Krzywice I
2. MDO Rożdżałów
3. MDP Krzywice II
4. MDP Strupin Duży
5. MDP Zarzecze
W kategorii dorosłych drużyn Ochotniczej Straży Pożarnej:
1. OSP Krzywice
2. OSP Zarzecze
3. OSP Strupin Duży
Wszyscy druhowie ochotnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczali Wiesław Kociuba wójt Gminy Chełm, bryg. Wojciech Chudoba z-ca Komendanta Miejskiego PSP w Chełmie, Artur Kubacki przewodniczący Rady Gminy Chełm, Lucjan Piotrowski z-ca wójta oraz dh Mirosław Mysiak prezes ZG OSP. Organizatorem zawodów oraz fundatorem nagród była Gmina Chełm.
Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.