Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Wójt Gminy Chełm zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych oraz nieruchomości położonych na terenie miejscowości:

WEREMOWICE, UHER, ZAGRODA

na spotkanie informacyjne dotyczące scalenia gruntów,

które odbędzie się 11 czerwca 2024 r. o godzinie 17⁰⁰

w Szkole Podstawowej w Uhrze im. Romualda Traugutta.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.