Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Projekt pn. „Odnawialne źródła energii na terenie Gminy Chełm – projekt 1” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020

Gmina Chełm informuje, że uruchomiona została platforma internetowa OZE, przeznaczona dla uczestników projektu "Odnawialne Źródła energii na terenie Gminy Chełm- projekt 1", u których zamontowano urządzenia OZE w latach 2002 – 2023 (instalacje kolektorów słonecznych, fotowoltaiczne, kotły na biomasę oraz pompy ciepła).

Na platformie można sprawdzić:

  • ilość wyprodukowanej energii przez poszczególne instalacje fotowoltaiczne,
  • ilość wyprodukowanej energii cieplnej w instalacjach kolektorów słonecznych i pomp ciepła,
  • ilość zaoszczędzonej (zredukowanej) emisji CO2,
  • zgłosić awarię instalacji OZE

W celu uzyskania powyższych informacji osoby zainteresowane muszą dokonać rejestracji.

Proces rejestracji użytkowników przebiega następująco:

użytkownik wchodzi na stronę https://chelm.tik-oze.pl (dla przeglądarek na komputerach)  w zakładkę "Rejestracja" i zakłada swoje konto. Dla użytkowników telefonów i smartfonów rejestracja (wymaga potwierdzenia administratora): https://chelm.tik-oze.pl/register i logowanie: https://chelm.tik-oze.pl/login. Następnie po zarejestrowaniu nadany zostanie uzytkownikowi kod do logowania się do portalu. Od tej chwili użytkownik będzie mógł podglądać swoje uzyski z zamontowanych urządzeń OZE.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.