Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W związku z wejściem w życie zmian w ustawie o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych Gmina Chełm przystępuje do tzw. „sprzedaży końcowej” węgla.

Składanie wniosków odbywa się w terminie od 11 maja 2023 roku do 30 czerwca 2023 roku a sprzedaż potrwa do 31 lipca 2023 roku. Wnioski składa się w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej pokój nr 3 w dniach i godzinach pracy lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej. W przypadku złożenia wniosku za pomocą środków komunikacji elektronicznej wniosek o zakup opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.

Mieszkańcy innych gmin chcący zakupić węgiel, wraz z wnioskiem muszą dostarczyć zaświadczenie z Gminy, w której zamieszkują o wypłaconym
lub o pozytywnie rozpatrzonym wniosku o wypłatę dodatku węglowego.

Ilość dostępnego węgla wg sortymentów

groszek: 11,6 tony,
orzech: 206,1 tony.

Sprzedaż będzie prowadzona do wyczerpania zasobów.

Pobierz wniosek

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.