Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Gmina Chełm przygotowuje się do sprzedaży węgla dla gospodarstw domowych.  Z chwilą wejścia w życie przepisów regulujących realizację tego zadania zostaną określone miejsca i terminy dokonywanych sprzedaży węgla gospodarstwom domowym.

Przewidywany termin sprzedaży określa się na II połowę listopada i I połowę grudnia w zależności od zabezpieczenia dostaw przez stronę rządową.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.