Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

3 maja w Kościele Wszystkich Świętych w Nowych Depułtyczach odbyła się Uroczysta Msza Święta w intencji ojczyzny. Jest to kluczowy element gminnych obchodów Święta Konstytucji 3 Maja. W mszy uczestniczyli przedstawiciele samorządu, Wójt Gminy Chełm Wiesław Kociuba, Przewodniczący Rady Gminy Chełm Artur Kubacki,

z-ca Wójta Lucjan Piotrowski oraz radni. Po mszy św. pod pomnikiem powstańców styczniowych wieńce złożyli:

Jacek Kosiński – kanclerz PANS w Chełmie, w imieniu Samorządu Gminy Chełm – Wójt Wiesław Kociuba, Z-ca Wójta Gminy Chełm Lucjan Piotrowski, Artur Kubacki – przewodniczący Rady Gminy Chełm, Anna Cichosz dyrektor Szkoły Podstawowej w Uhrze wraz z młodzieżą szkolną, Mirosław Mysiak – Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej Gminy Chełm, Edward Pietraś – Komendant Gminny OSP Gminy Chełm, Radni Gminy Chełm, Strażacy OSP.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.