Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

We wtorek 3 maja w Kościele pw. Wszystkich Świętych w Nowych Depułtyczach odbyła się uroczysta msza święta w intencji ojczyzny. Po mszy św. pod pomnikiem powstańców styczniowych wieńce złożyli:

Jacek Kosiński – kanclerz PWSZ w Chełmie, Bryg. Wojciech Chudoba – z-ca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie w imieniu Samorządu Gminy Chełm – Wójt Wiesław Kociuba, Z-ca Wójta Gminy Chełm Lucjan Piotrowski, Artur Kubacki – przewodniczący Rady Gminy Chełm, Anna Cichosz dyrektor Szkoły Podstawowej w Uhrze wraz z młodzieżą szkolną, Mirosław Mysiak – Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej Gminy Chełm, Edward Pietraś – Komendant Gminny OSP Gminy Chełm, Radni Gminy Chełm, Strażacy OSP.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.