Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W sobotę w Janowie w ramach akcji #szczepimysie Urząd Gminy Chełm zorganizował spotkanie dla radnych, sołtysów i urzędników Gminy Chełm związane z profilaktyką i szczepieniami przeciw SARS COV-2. Szkolenie medyczne poprowadził utytułowany ratownik medyczny Kamil Kociubiński. Wśród poruszanych zagadnień były nie tylko te związane ze szczepieniami, ale również to jak skutecznie chronić się przed potencjalnym zarażeniem. Ratownik zaprezentował i omówił dostępne na rynku środki ochrony osobistej ora to jak z nich skutecznie korzystać. Po szkoleniu uczestnicy już indywidualnie rozmawiali z prowadzącym o indywidualnych przypadkach.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.