Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Zapraszamy do Stawu 18 września na festyn, w czasie którego będzie można się zaszczepić przeciw COVID 19. W programie: strefa dla dzieci (dmuchańce, zjeżdżalnie, zamek), malowanie twarzy, zabawy z animatorami; pokazy rękodzieła ludowego; degustacja wyrobów koła gospodyń wiejskich, upominki dla zaszczepionych. Mobilny punt szczepień zapewnia – MSP ZOZ w Chełmie, ul. Wołyńska 11, 22-100 Chełm – szczepionka VACCINE JANSSEN

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.