Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

7 maja 2024 r. pomiędzy Gminą Chełm reprezentowaną przez Wójta Wiesława Kociubę a Przedsiębiorstwem Robót Drogowych „LUBARTÓW” S. A.  z siedzibą w Lubartowie reprezentowanym przez pełnomocnika Piotra Łagowca, zawarta została umowa na realizację zadania  „Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Depułtycze Królewskie”.

Przebudowany zostanie odcinek drogi o długości 0,430 km. Wartość umowy to kwota 449.788,49 zł.

Zadanie  jest współfinansowane ze środków celowych budżetu Województwa Lubelskiego, określonych w ustawie z dnia 3 lutego 1995 r. o ochronie gruntów rolnych i leśnych.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.