Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Docierają do nas informacje o tym, że na terenie gminy pojawiają się osoby, które powołując się na Urząd Gminy Chełm reklamują program Czyste Powietrze, czyli dofinansowania do wymiany nieefektywnych źródeł ciepła i termomodernizacji.

Gmina Chełm obecnie NIE PROWADZI takiej akcji reklamowej!!!


Wszelkie informacje odnośnie programu Czyste Powietrze można znaleźć na naszej stronie internetowej https://gminachelm.pl/srodowisko/czyste-powietrze lub bezpośrednio w Urzędzie Gminy Chełm pokój nr 26 lub 24, nr tel. 082 575 02 43 lub 082 575 02 29.
Szczególną uwagę proszę zwracać przy podpisywaniu jakichkolwiek umów związanych z programem Czyste Powietrze.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.