Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W związku z prowadzonymi przez Gminę Chełm pracami modernizacyjnymi na ujęciu wód podziemnych informujemy, że w piątek 17 września br. w godz. 7-13 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody i okresowe wahania ciśnienia w miejscowości Pokrówka. Planowane godziny prac mogą ulec zmianie.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.