Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Urząd Gminy Chełm, w związku z końcem roku i procedurami bankowymi zwraca się z prośbą o NIEWPŁACANIE środków na zakup węgla na preferencyjnych zasadach w dniu 30 grudnia 2022. W celu uniknięcia przedłużenia procedur płatności należy dokonać najpóźniej do 29 grudnia 2022. 

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.