Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

fot: gov.pl

W związku ze zwiększoną liczbą czynności i wydłużoną czasochłonnością obsługi interesanta przy wydawaniu nowych dowodów biometrycznych, pracownicy ds. Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych Urzędu Gminy Chełm przyjmują interesantów w następujących godzinach:

Poniedziałek 7.30-15.00

Wtorek 7.30 – 15.00

Środa 7.30 – 15.00

Czwartek 7.30 – 15.00

Piątek 7.30 – 15.00

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.