Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Wnioski można składać do 30 listopada 2022 roku w formie papierowej w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Chełm w godzinach urzędowania oraz elektronicznie za pośrednictwem platformy ePUAP (wniosek ten opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub uwierzytelnia z wykorzystaniem profilu zaufanego).

 Warunkiem do złożenia wniosku jest złożona deklaracja do CEEB.

Deklaracja RODO

Wniosek

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.