Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W dniu 31 grudnia 2023 r. kończy się kadencja ławników sądów powszechnych 2020-2023. Zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2001 r. - Prawo o ustroju sądów powszechnych Rada Gminy Chełm powinna wybrać do końca października br. 3 ławników na kadencję 2024 - 2027, w tym 1 do orzekania w sprawach z zakresu prawa pracy.

Więcej informacji i dokumenty aplikacyjne pod adresem: https://ugchelm.bip.lubelskie.pl/index.php?id=632&action=details&document_id=1895922

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.