Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Na podstawie uchwały Nr XLIII/402/2022 Rady Gminy Chełm z dnia 27 stycznia 2022 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych w przedmiocie utworzenia sołectwa Jagodne oraz zarządzenia Wójta Gminy Chełm z dnia 24 lutego 2022 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami wsi Jagodne w przedmiocie utworzenia sołectwa Jagodne oraz konsultacji w sprawie projektu statutu sołectwa w dniach od 14 do 15 marca 2022 r. odbyły się konsultacje społeczne.

Spośród liczby 89 mieszkańców wsi Jagodne uprawnionych do konsultacji, udział w nich wzięło 46 osób, co stanowi 51,69% uprawnionych do konsultacji. Liczba ankiet konsultacyjnych ważnych to 43, co stanowi 93,48% w odniesieniu do liczby osób, które wzięły udział w konsultacjach. „Jestem za” były 43 osoby, „Jestem przeciw” 0 osób, „Wstrzymuję się” 0 osób. Liczba ankiet nieważnych wyniosła 3, co stanowi 3,37% ankiet konsultacyjnych w odniesieniu do liczby uprawnionych do konsultacji.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.