Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

www.pixabay.com

ZAWIADOMIENIE
o zwołaniu zebrania wiejskiego dla dokonania wyboru sołtysa i rady sołeckiej w Sołectwie Jagodne

Na podstawie zarządzenia Wójta Gminy Chełm z dnia 13 maja 2022 r. w sprawie wyborów sołtysa i rady sołeckiej w Sołectwie Jagodne, zawiadamiam, że zebranie wiejskie dla dokonania wyboru sołtysa i rady sołeckiej w Sołectwie Jagodne odbędzie się w dniu 22 maja 2022 r. o godzinie 14.00 w Świetlicy w Horodyszczu, 22-151 Horodyszcze 43b.


W przypadku, kiedy w wyznaczonym terminie nie będzie uzyskana obecność, co najmniej 20% uprawnionych do głosowania mieszkańców sołectwa, wybory odbędą się w drugim terminie, w tym samym dniu, po upływie pół godziny od wyznaczonej wcześniej godziny bez względu na liczbę obecnych na zebraniu.

Wójt Gminy Chełm /-/

Wiesław Kociuba

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.