Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

18-19 maja odbyły się na terenie Gminy Chełm wybory Sołtysa i Rad Sołeckich. Przeprowadzone zostało w 42 Sołectwach w 11 wybrano nowych Sołtysów w Sołectwach: Horodyszcze, Jagodne, Krzywice, Okszów, Okszów - Kolonia, Rożdżałów, Rudka, Srebrzyszcze, Stańków, Wojniaki i Zawadówka.

W pozostałych Sołectwach nie dokonano zmian personalnych sołtysów. Średnia frekwencja podczas wyborów w 42 Sołectwach Gminy Chełm to 13,04%, spośród 11.930 osób uprawnionych do głosowania. Najwyższa frekwencja była w Sołectwie Wojniaki - 72,91 % spośród 48 osób uprawnionych. Najniższa frekwencja była w Sołectwie Okszów to 2,69 % spośród 1373 osób uprawnionych i w Sołectwie Nowiny to 2,69 % spośród 260 osób uprawnionych.

Poniżej prezentujemy wyniki wyborów na Sołtysa i do Rad Sołeckich przeprowadzonych w dniach 18 -19 maja 2024 r.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.