Piotruś Pan w Okszowie

W dniach 5 i 6 lipca w Okszowie zawitał PIOTRUŚ PAN. Spektakl „Piotruś Pan” to czwarty familijny projekt artystyczno-edukacyjny, który przemierza Polskę z namiotem cyrkowym w ramach programu „Lato w teatrze”. Pokazom spektaklu w trasie towarzyszą parada, koncert zespołu Ładne Kwiatki i warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży.

"Lecimy z całym tym cyrkiem! Wzbijamy się w powietrze, żeby zobaczyć świat z góry, oderwać się od spraw przyziemnych. Ten fantastyczny odlot zapewni nam Piotruś Pan, specjalista od dzieciństwa i zabawy. Chłopiec z magicznej krainy – Nibylandii – nie pozwoli nikomu dorosnąć. Dzięki cyrkowej konwencji, widzowie wraz z aktorami, akrobatami i muzykami przenieśli się do krainy wiecznego dzieciństwa. W Nibylandii, świecie latających wróżek i podniebnych pirackich pojedynków nie ma grawitacji, ograniczać nas może tylko własna wyobraźnia"...
Na spotkane z Piotrusiem Panem w Okszowie przybyły całe rodziny, zaangażowanie w to co na scenie przejawiali nie tylko najmłodsi – zdecydowanie „brak grawitacji” w świat baśni wciągnął także rodziców i dziadków.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.latowteatrze.pl

PRODUKT POLSKI

Lubelska e-spiżarnia