Remonty dróg w Gminie Chełm

Pełną parą ruszył sezon prac drogowych na terenie Gminy Chełm. W tym roku zostanie przebudowanych i pokrytych asfaltem niemal 17,5 km dróg za łączną kwotę ponad 5 milionów złotych. Prace są już prowadzone i będą kontynuowane w miejscowościach: Janów, Pokrówka, Żółtańce - Kolonia, Weremowice, Rudka, Żółtańce, Okszów, Rudka, Rożdżałów - Kolonia, Depułtycze Królewskie - Kolonia, Zawadówka Srebrzyszcze, Parypse, Horodyszcze, Podgórze.

Gmina rozstrzygnęła również przetargi na modernizację dróg kruszywem, te prace realizowane będą w miejscowościach: Okszów, Nowosiółki, Nowosiółki - Kolonia, Horodyszcze - Kolonia, Staw – Horodyszcze, Pokrówka, Strupin Mały,  Weremowice, Uher, Zawadówka – Żółtańce.Łączna długość dróg, które zostaną przebudowane kruszywem w tym roku to niemal 11 km za łączną kwotę 1 739 332 zł. Prace są już realizowane i mogą powodować chwilowe utrudnienia w bezpośrednim otoczeniu budowy, dlatego prosimy kierowców o ostrożność.