W sobotę, 18.02.2023 w Szkole Podstawowej w Żółtańcach odbył się Turniej Klubowy z okazji 5-lecia Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin SATORI pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Chełm Wiesława Kociuby, który dokonał otwarcia zawodów

w spektakularny sposób rozbijając pustak. Zawody zgromadziły blisko 80 zawodników i rozegrane zostały w kategorii kumite. Wszyscy uczestnicy zdobyli medale a w większości przypadków były to pierwsze trofea zdobyte na tatami. 5-lecie Klubu to również okazja do podziękowań władzom Gminy i Szkół, wybranym rodzicom oraz najlepszym zawodnikom.
Dziękujemy Gmina Chełm za pomoc w organizacji turnieju, wszystkim rodzicom za stworzenie kącika kulinarnego, sędziom dla których był to debiut w tej roli, wszystkim osobom zaangażowanym w sprawny przebieg zawodów oraz Dyrekcji i personelowi Szkoły Podstawowej w Żółtańcach za pomoc i udostępnienie sali. Osu!

tekst: Chełmska Szkoła Karate Kyokushin SATORI
foto: Super Tydzień Chełmski/Radio Bon Ton