Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Klub Sportowy Gminy Chełm „KŁOS” 20 listopada 2021 r. (sobota) wygrał w Kraśniku z liderem grupy drugiej 4 ligi lubelskiej 3:2. Zwycięską bramkę zdobył nasz kapitan Krzysztof Rak w 94 minucie, a całe spotkanie na bramce rozegrał Łukasz Drzewicki, którego nominalną pozycją jest napastnik.

Pierwszą bramkę dla drużyny „KŁOSA” w 20 min. zdobył Damian Kuśmierz. Był to wzorowo wyprowadzony kontratak,  który celnym strzałem wykończył Damian Kuśmierz. Ponadto, w pierwszej połowie nasza drużyna wyprowadziła kilka ataków zakończonych strzałem na bramkę, jednak żaden z nich nie znalazł drogi do siatki przeciwnika. Goście również oddali kilka strzałów, ale Łukasz Drzewicki, mimo gry na nietypowej dla siebie pozycji stanął na wysokości zadania.

Od początku drugiej połowy drużyna Stali Kraśnik starała się odrobić straty, jednak ich ataki zazwyczaj kończyły się przed polem karnym drużyny KŁOSA. W 74 minucie meczu po raz kolejny, po szybko wyprowadzonym kontrataku padł gol na 2:0, którego zdobył Paweł Mazur. Ta bramka chyba wprowadziła lekkie rozluźnienie w ekipie gospodarzy gdyż w ciągu 5 minut stracili dwie bramki po stałych fragmentach gry i na tablicy wyników widniał remis 2:2. Drużyna gości po szybko strzelonych dwóch bramkach chciała pójść za ciosem atakując większą ilością zawodników, jednak nie udało im się pokonać „bramkarza” Kłosa. W 94 minucie po szybko wyprowadzonej - składnej akcji - piłkę po pięknej asyście Damiana Kuśmierza do pustej bramki skierował kapitan gospodarzy Krzysztof Rak, który utonął w uściskach kolegów z drużyny.

Bardzo zadowolony z postawy swojej drużyny był  trener Jan Konojacki. Zawodnicy wykazali się charakterem i wolą walki a końcowy rezultat wywalczony na terenie lidera grupy może napawać optymizmem przed ostatnim meczem w tej rundzie. Dnia 27 listopada o godz. 12 na stadionie w Rożdżałowie drużyna Kłosa rozegra swój ostatni mecz w tej rundzie, a przeciwnikiem będzie KS Hetman Zamość.

Stal Kraśnik – Klub sportowy Gminy Chełm „KŁOS” 2:3 (0:1)

Bramki:  Kuśmierz (20), Mazur (74), K. Rak (90+4).

Kłos: Drzewicki – Adamski, Rutkowski, E. Poznański, Leśniak (77 Jabłoński), Flis, K. Rak, Mazur, Kuśmierz, Ibarugen (87 J. Rak), Dąbrowski.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.