Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

12 maja, na torze motocrossowym w Żółtańcach,- Kolonii odbyła się DRUGA RUNDA PUCHARU LUBELSZCZYZNY WSCHODNIEJ CROSS COUNTRY pod patronatem PZMotu i Automobilklubu Chełmskiego. W rywalizacji udział wzięła prawie setka zawodników w 7 kategoriach: Junior młodszy, Junior, kobiety, Hobby, Amator i Expert. Nagrody i puchary zwycięzcom wręczyli Przewodniczący Rady Gminy Chełm Andrzej Oleksiejuk i Radna Iwona Wnuk-Gregorczyk.

Każdy z zawodników musiał zmagać się z trudnościami trasy w zależności od kategorii, od 40 minut junior młodszy aż do 1,5 godziny w pozostałych kategoriach. Dzięki organizatorom z Hard Enduro Chełm i pomocą MX Enduro Zamość udało się stworzyć fantastyczne wydarzenie wymagające ogromu zaangażowania i profesjonalizmu. Nie odbyłoby się to bez licznych sponsorów którzy chętnie pomogli w tworzeniu tak wspaniałych zawodów. Ogromne podziękowania dla Gminy Chełm, która wsparła całe przedsięwzięcie finansowo, jak również pomocą w przygotowaniu obiektu i drogi dojazdowej oraz Państwowej Szkole Nauk Stosowanych w Chełmie za hojny wkład. Ogromne Podziękowania dla pozostałych firm tj.: Moto Car Filipczuk, NMR KTM Lublin, Motocykle Lublin, SYNTec hurtownia olejów, studio tatuażu NIGDZIE, Agromet BHP Bartłomiej Boroch, ACR auto części Rudka oraz MAJORKA MOTOPARK Albertów i Holeshots !!!
Całe wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem uczestników jak również kibiców którzy docierali na tor całymi rodzinami. Organizatorzy postarali się również o atrakcję dla dzieci w postaci dmuchańców i wspaniałych przekąsek.

Tekst: Hard Enduro Chełm 

Foto: Hard Enduro Chełm, Paweł Klajnert

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.