Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej do udziału w tegorocznej edycji Turnieju Dzikich Drużyn. o roku na murawie spotykają się mieszkańcy Gmiy Chełm by walczyć o trofeum. Mimo, że drużyny stanowią amatorzy, to jest to prawdziwe piłkarskie święto.

 Regulamin

 Karta zgłoszenia

 Oświadczenie uczestnika / opiekuna prawnego

 

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.