Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W sobotę  01.04.2023 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Strupinie Dużym rozegrano XVI  Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Chełm. Memoriał im. Eugeniusza Chomiarczuka . Zawody zostały zorganizowane  przez Biuro Promocji Gminy Chełm

oraz Szkołę Podstawową  w Strupinie Dużym. W turnieju wzięło udział 5 zespołów: Strupiniak Strupin Duży, AKS Seven Chełm, Ezet Tajm, Fc Kuleszki, Pierwsze Dechy.

Pani Ewa Grusza dyrektor Szkoły Podstawowej w Strupinie Dużym  przywitała zawodników,  życząc im powodzenia w rozgrywkach. Po zaciętych meczach turniej wygrała drużyna AKS Seven Chełm , drugie miejsce zajęła drużyna Strupiniak Strupin Duży, natomiast trzecie wywalczyła drużyna Pierwsze Dechy, miejsce czwarte Fc Kuleszki, piąte Ezet Tajm.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowy puchar, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ,które wręczał Przewodniczący Rady Gminy Chełm Artur Kubacki.

 

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.