15 listopada 2022 r. o godz. 9.00, pok. 12 w Urzędzie Gminy Chełm odbędą się konsultacje społeczne w sprawie projektu uchwały programu współpracy Gminy Chełm z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2023. Przedmiotem konsultacji jest wyrażenie i poznanie opinii organizacji pozarządowych oraz podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego działających na terenie Gminy Chełm. Swoje uwagi dotyczące projektu Programu w formie pisemnej można składać  w sekretariacie Urzędu Gminy Chełm lub poprzez pocztę elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia wyznaczonego spotkania w sprawie konsultacji, przy czym decyduje data wpływu.

Zarządzenie Wójta

Załączni - Program