Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Za nami kolejne zawody na trenażerach multimedialnych. W rywalizacji zmierzyło się 70 zawodników w w kilku kategoriach wiekowych. Najmłodsi zawodnicy mieli zaledwie 5 lat, najstarszy zawodnik, nasz niezawodny kolaż 70 lat wiecej. 

Poniżej tabele wyników i fotorelacja. 

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.