Zawody Rowerowe -2019

IV REGIONALNE ZAWODY ROWEROWE  NA TRENAŻERZE MULTIMEDIALNYM 2019

Zapraszamy wszystkich mieszkańców regionu do udziału w Zawodach w dniu 9.02.2019 r. w Szkole Podstawowej w Żółtańcach.

Biuro czynne od godz. 9.00. Starty od godz. 10.00 wg poniższego harmonogramu.

Karta zgłoszenia-oświadczenie

ORGANIZATORZY:

• Biuro Promocji Gminy Chełm
  • AZART Grupa Peleton
  • PELETON – Sklep rowerowy

PATRONAT MEDIALNY:   Nowy Tydzień Chełmski, Super Tydzień Chełmski

CEL IMPREZY:

• popularyzacja sportów rowerowych wśród społeczności regionu;
  • integracja mieszkańców regionu;
  • zwiększenie aktywności uczniów na lekcjach WF i na innych zajęciach sportowych organizowanych w szkole i gminie;

TERMIN I MIEJSCE: 9 Lutego 2019 r. (sobota) Sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Żółtańcach, godz. 10.00

WARUNKI UCZESTNICTWA:

W zawodach mogą startować wszyscy zawodnicy zgłoszeni do zawodów po spełnieniu wszystkich warunków regulaminu.

Zgłoszenia do 6 Lutego 2018 r., potem zgłoszenia nie będą przyjmowane ze względów organizacyjnych.

• Zgłoszenia wyłącznie na Kartach Zgłoszeń należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć bezpośrednio do Biura Promocji Gminy Chełm (Pokrówka ul. Gminna 18, pok. Nr 12).
  • Obowiązuje strój sportowy i obuwie sportowe.
  • Można startować na własnym rowerze (po zgłoszeniu do organizatorów) z oponą tylną przystosowaną do metalowej rolki trenażera (o gładkiej powierzchni).
  • Zawodnicy niepełnoletni startują za podpisaną zgodą rodziców lub opiekunów, w ich obecności.
  • Pozostali zawodnicy startują po podpisaniu oświadczenia.
  • Zgłoszenie i podpisane oświadczenie jest potwierdzeniem przyjęcia regulaminu Zawodów.

SYSTEM ZAWODÓW:

• Po dokonaniu rejestracji (poprzez Kartę Zgłoszenia) zawodnik zostanie przydzielony do odpowiedniej Kategorii.
  • Listy startowe (z przybliżonym czasem startu) zostaną udostępnione 8 lutego na stronie gminachełm.pl w zakładce Zawody Rowerowe 2019.
  • W dniu zawodów, przed przystąpieniem do jazdy, należy zgłosić swoją obecność, podpisać oświadczenie i pobrać pakiet startowy (biuro od godz. 9.00).
  • Jazdy turniejowe rozpoczynają się o godz. 10.00. Zawodnicy do lat 15 jadą na trasie krótszej, pozostali na dłuższej.
  • Zawody odbędą się na kilku stanowiskach.

NAGRODY:

Niepowtarzalne dyplomy, medale, nagrody rzeczowe, gadżety.

INFORMACJE:

Dodatkowe informacje, regulamin, karty zgłoszeń, oświadczenia:

• Biuro Promocji Gminy Chełm Pokrówka ul. Gminna 18, tel. 82 575 02 38.
  • Sklep PELETON Chełm ul. Lwowska 72 (naprzeciw Lidla)
  • gminachelm.pl w zakładce Zawody Rowerowe 2019.