Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

23 czerwca w Szkole Podstawowej im. W. Broniewskiego w Strupinie Dużym odbyło się uroczyste Gminne Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022 połączone z Galą Stypendystów Wójta Gminy Chełm, dla uczniów  szkół podstawowych.

155 osób otrzymało stypendia naukowe – za średnią conajmniej 5,01

50 osób otrzymało stypendia sportowe – za udział w zawodach sportowych na szczeblu co najmniej wojewódzkim.

 

W czasie uroczystości okolicznościowe dyplomy dla najlepszych uczniów i listy gratulacyjne dla rodziców wręczał Wójt Gminy Chełm - Wiesław Kociuba.

Łączna kwota jaką w tym roku wypłacono uzdolnionym uczniom to 33.720 zł.

 

Oprawę artystyczną tegorocznej gali przygotowali uczniowie szkoły w Strupinie Dużym.

Nasi Stydendyści.

Uczniowie ze średnią 6,00

Weronika Bochra - klasa IVa Szkoły Podstawowej w Okszowie; Zuzanna Stachel - klasa VIII Szkoły Podstawowej w Stawie; Pola Pełczyńska - klasa IV Szkoły Podstawowej w Stołpiu; Piotr Dymczyk - klasa IV Szkoły Podstawowej w Stołpiu; Julia Humin - klasa VI Szkoły Podstawowej w Uhrze; Oliwia Rutkowska - klasa IV b Szkoły Podstawowej w Żółtańcach.

grupa

Uczniowie ze średnią 5,5 i więcej

Szkoła Podstawowa w Okszowie: Weronika Bochra - klasa IV a (średnia - 6,00), Magdalena Malesza - klasa VI (średnia - 5,50).

Szkoła Podstawowa w Stawie: Julia Łapińska - klasa IV (średnia - 5,64), Julia Popek - klasa V (średnia - 5.50), Hubert Linkiewicz - klasa VII (średnia - 5,57), Zuzanna Stachel - klasa VIII (średnia - 6,00), Wiktoria Dzieńkowska - klasa VIII (średnia - 5,71).

Szkoła Podstawowa w Stołpiu: Pola Pełczyńska - klasa IV (średnia - 6,00), Piotr Dymczyk - klasa IV (średnia - 6,00), Amelia Ulrych - klasa VII (średnia - 5,71), Maja Kowalczyk - klasa VII (średnia - 5,5), Kuba Strzelecki - klasa VIII a (średnia - 5,57).

Szkoła Podstawowa w Uhrze: Daria Bartoszuk - klasa IV (średnia - 5,91), Wiktor Łupina - klasa IV (średnia - 5,64), Dawid Pietraś - klasa IV (średnia - 5,73), Mikołaj Borysiewicz - klasa V (średnia - 5,50), Bartłomiej  Fajman - klasa VI (średnia - 5,83), Julia  Humin - klasa VI (średnia - 6,00), Maja Gruszka - klasa VII (średnia - 5,57), Aleksandra  Semeniuk - klasa VII (średnia - 5,79).

Szkoła Podstawowa w Żółtańcach: Oliwia Rutkowska - klasa IVb (średnia - 6,00), Iga Staśkiewicz - klasa IVb (średnia - 5,82), Pola Kruk - klasa IVb (średnia - 5,73), Anna Gromadzka - klasa Va (średnia - 5,50), Joanna Szlendak - klasa Vb (średnia - 5,75), Maria Wójcicka - klasa Vb (średnia - 5,75), Aleksandra Czarnecka - klasa Vb (średnia - 5,50), Urszula Kulik - klasa Vb (średnia - 5,58), Paweł Kowalski - klasa Vb (średnia - 5,50), Mateusz Węgrzyn - klasa Vb (średnia - 5,50), Nikola Bejda - klasa VIIIb (średnia - 5,50), Martyna Jabłońska - klasa VIIIb (średnia - 5,50), Klaudia Czyż - klasa VIIIc (średnia - 5,64), Maja Sobczyńska - klasa VIIIc (średnia - 5,64), Zuzanna Szlendak - klasa VIIIc (średnia - 5,50), Natalia Mazurek - klasa VIIIc (średnia - 5,62), Emilia Mazurek - klasa VIIIc (średnia - 5,50).

Szkoła Podstawowa w Strupinie Dużym: Szymon Flis - klasa IV (średnia - 5,64), Franciszek Mazurek - klasa V (średnia - 5,5), Carmen Matuszyńska - klasa VIIIb (średnia - 5,5).

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.