Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W poniedziałek 3 maja w Kościele pw. Wszystkich Świętych w Nowych Depułtyczach odbyła się uroczysta msza święta w intencji ojczyzny. W tym roku przypada 230 rocznica uchwalenia konstytucji, jednak uroczystości z tym związane były bardzo kameralne ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID19. Po mszy św. Pod pomnikiem powstańców styczniowych wieńce złożyli: Rektor PWSZ w Chełmie Prof. Arkadiusz Tofil z delegacją uczelni; w imieniu Samorządu Gminy Chełm - Z-ca Wójta Gminy Chełm Lucjan Piotrowski w asyście: Andrzej Derlak Radny Rady Powiatu Chełmskiego, Artur Kubacki – przewodniczący Rady Gminy Chełm, Anna Cichosz dyrektor Szkoły Podstawowej w Uhrze, Mirosław Mysiak – Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej Gminy Chełm, Edward Pietraś – Komendant Gminny OSP Gminy Chełm, Radni Gminy Chełm, Strażacy OSP.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.