Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W rocznicę zbrodni hitlerowskiej, 3 lipca, pod Pomnikiem w Kumowej Dolinie, upamietniającym zamorodwanie Polaków, obywateli Ziemi Chełmskiej i Krasnostawskiej, delegacja smorządu Gminy Chełm złożyła kwiaty i zapaliła znicze.  W uroczystości wzięli udział  Wiesław Kociuba wójt Gminy Chełm, Artur Kubacki przewodniczący Rady Gminy Chełm, Lucjan Piotrowski zastępca wójta Gminy Chełm oraz Ryszard Mielniczuk dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Sportu.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.