Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Przedstawiamy państwu informacje i dokumenty dotyczące przebiegu sprawy wywołanej wnioskiem prezydenta Miasta Chełm o przejęcie sołectw GminyChełm.  

    PISMO MINISTER Strona 1

Pismo prezydent do wojewody Strona 1

 wyszczegolnienie dzialek i mapa graficzna nowych granic m Strona 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.