INFORMACJA NA TEMAT DYSKUSJI PUBLICZNEJ W SPRAWIE PROJEKTU MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO DLA TERENÓW POŁOŻONYCH W OBRĘBACH EWIDENCYJNYCH POKRÓWKA, STRUPIN ŁANOWY I STRUPIN DUŻY, GMINA CHEŁM

W związku z planowaną dyskusją publiczną dotyczącą wykładanego do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów położonych w obrębach ewidencyjnych Pokrówka, Strupin Łanowy i Strupin Duży, Gmina Chełm wraz z prognozą oddziaływania na środowisko informuję, że dyskusja publiczna odbędzie się stacjonarnie w sali konferencyjnej w siedzibie Urzędu Gminy Chełm, zgodnie z wcześniejszym ogłoszeniem, w dniu 9 lutego 2022 r. o godzinie 13:00.

Jednocześnie z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju Urząd Gminy Chełm umożliwi uczestnictwo w dyskusji publicznej również za pomocą środków porozumiewania się na odległość z wykorzystaniem platformy JITSI. W tym celu  osoby zainteresowane takim uczestnictwem w dyskusji proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel. 82-575-02-49 w godzinach pracy urzędu lub mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., najpóźniej do dnia 9 lutego 2022 r. do godziny 11:00, w celu podania imienia i nazwiska oraz adresu e-mail, na który zostanie przesłany link, za pomocą którego będzie można dołączyć do dyskusji. Do połączenia z platformą za pomocą linku, który zostanie przesłany, wystarczy przeglądarka internetowa zainstalowana na komputerze lub aplikacja dedykowana na urządzeniu mobilnym.

Jednocześnie zaznaczam, że dołączenie i uczestnictwo w spotkaniu pozostaje tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w tym wizerunku i głosu oraz rozpowszechnianie ich za pośrednictwem sieci Internet w trakcie trwania spotkania.

Pobierz treść ogłoszenia