Wójt Gminy Chełm zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dla Gminy Chełm.

Termin konsultacji: od 27.04.2023 r. do 26.05.2023 r.

Konsultacje będą prowadzone w następujących formach:

1)    Zbierania uwag w postaci papierowej na udostępnionym formularzu. Uwagi na formularzu mogą być składane w Urzędzie Gminy Chełm, Gminna 18, 22-100 Pokrówka, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu tj. od 7:30-15:30.

2)    Zbierania uwag w postaci elektronicznej na udostępnionym w BIP formularzu. Uwagi na formularzu mogą być przesyłane na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3)    Zbierania uwag ustnych bądź pisemnych w Urzędzie Gminy Chełm, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu, pokój nr 27.

4)    Formularz ankiety konsultacyjnej można wypełnić i złożyć, w okresie trwania konsultacji, w Urzędzie Gminy Chełm, w pokoju nr 27 w godzinach pracy urzędu.

5)    Telefonicznych dyżurów ekspertów w następujących dniach: 09.05.2023 r. w godz.: 10:00 – 12:00 oraz 16.05.2023 r. w godz.: 14:00 – 16:00 pod numerem telefonu 54 413 05 23 lub 54 413 05 30.

6)    Otwartego spotkania konsultacyjnego, które odbędzie w trakcie trwania konsultacji projektu uchwały, spotkanie odbędzie się w trybie online dnia 17.05.2023 od godz. 10:00 do godz. 11:00.

Konsultacjom społecznym podlegają:

1. Projekt uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dla Gminy Chełm,
  2. Załącznik do projektu uchwały, tj. mapa przedstawiająca granice obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dla Gminy Chełm.

Ponadto można zapoznać się z Diagnozą służącą wyznaczeniu obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dla Gminy Chełm.

Materiały zostaną udostępnione na stronie internetowej i w Biuletynie Informacji Publicznej.

Uwagi zgłoszone po terminie konsultacji nie podlegają rozpatrzeniu. Po zakończeniu konsultacji zostanie opracowana i opublikowana informacja podsumowująca ich przebieg.

Link do ankiety online  https://forms.gle/UHyYxj77q9YbhCGx9

Pobierz pliki:

Formularz zgłaszania uwag w ramach konsultacji

GPR Chełm - mapa

GPR diagnoza - UG Chełm