Międzynarodowy Turniej Oldbojów w Rożdżałowie

1 lipca w Rożdżałowie rozegrany został XVI Międzynarodowy Turniej Oldbojów o Puchar Wójt Gminy Chełm. W rozgrywkach zmierzyło się 8 zespołów.

Po zaciętej walce w grupach w meczu o 7 miejsce zmierzyły się TKKF Blachownia – Kędzierzyn Koźle i Włodzimierz z wynikiem 0-2, mecz o 5 miejsce jedną bramką zwyciężyła Wisła Puławy nad Prywaciarzem Hrubieszów o-1. W Półfinałach zmierzyły się zespoły Granica Dorohusk i Łuck i to właśnie goście z łucka w karnych wygrali 0-2. W grupie B w półfinałach zmierzyły się zespołu Gminy Chełm i Białej Podlaskiej z wynikiem 2-1 dla Gminy Chełm.  Mecz o 3 miejsce z wynikiem 5-2 należał do Białej Podlaskiej która zmierzyła się z Granicą Dorohusk. W meczu finałowym stanęły naprzeciw siebie drużyny Gminy Chełm i Łucka, międzynarodową rywalizację wygrała drużyna Gminy Chełm z wynikiem 1-0. Najlepszym Bramkarzem turnieju został Valentin Daiczuk z Łucka, Najlepszym zawodnikiem był Sławomir Wyrostek z Gminy Chełm. Królem strzelców został Łukasz Giza z Białej Podlaskiej. Tytuł najstarszego zawodnika turnieju powędrował do Mirosława zwycięska drużyna Gminy Chełm zagrała w składzie: Jan Szymański, Jacek Malinowski, Alfred Poznański, Krzysztof Sulikowski, Sławomir Wyrostek, Tomasz Ciechoński, Jacek Dyszewski, Sławomir Sochacz, Rafał Goszczyński, Radosław Ciołek, Łukasz Jaworski, Jarosław Bożek, Ireneusz Koziej, Robert Kaczmarek.

PRODUKT POLSKI

Lubelska e-spiżarnia