Chcesz zostać wolontariuszem?

Zapisz się Sztab: Gmina Chełm Numer sztabu:1407

Rejestracja wolontariuszy na 32. Finał WOŚP już się rozpoczęła! Podczas zbiórki, działania Fundacji skupiać się będą wokół płuc po pandemii – zbierane środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Mottem tegorocznej zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.

Jak zostać wolontariuszem WOŚP? Oto kroki, które musisz wykonać:

1. Rekrutacja online: zgłoś się przez stronę www.wosp.org.pl  i uzupełnij formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj, że miejsca są ograniczone!

SZTAB - GMINA CHEŁM  NUMER 1407

2. W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z szefem sztabu - tel.796584949

3. Trzy możliwości kwestowania: jako wolontariusz, możesz zbierać pieniądze do tradycyjnej skarbonki, za pomocą eSkarbonki online lub łączyć obie formy wsparcia