Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

Na terenie Gminy Chełm znajduje się 40 sołectw oraz 42 miejscowości.

Sołectwa: Depułtycze Królewskie, Depułtycze Królewskie – Kolonia, Henrysin, Horodyszcze, Horodyszcze-Kolonia, Janów, Józefin, Koza Gotówka, Krzywice (+Krzywice-Kol.), Ludwinów, Nowe Depułtycze, Nowiny, Nowosiółki, Nowosiólki -  Kolonia, Ochoża-Kolonia, Okszów (+ Okszów-Kol.), Parypse, Podgórze, Pokrówka (Pokrówka: ul. Gminna  nr 23, 23a, 25i, 27, 29,31, 31a, 33, 35, 37, 39, 41, 43 i od nr 45 do ostatniego numeru ulicy, ul. Wiosenna, ul. Sportowa), Pokrówka – Bazylany (ul. Bazylany, ul. Gminna od nr 1 do nr 24 i nr 26, 28, 28a, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 44b, ul. Jarzębinowa, ul. Łanowa, ul. Majdańska, ul. Majowa, ul. Modra, ul. Mostowa, ul. Zielona, ul. Cicha, ul. Wesoła), Rożdżałów (+ Rożdżałów-Kol.), Rudka, Srebrzyszcze, Stańków, Stare Depułtycze, Staw, Stołpie, Strupin Duży, Strupin Łanowy, Strupin Mały, Tytusin, Uher, Weremowice, Wojniaki, Wólka Czułczycka, Zarzecze, Zagroda, Zawadówka, Żółtańce, Żółtańce-Kolonia.

Miejscowości: Depułtycze Królewskie, Depułtycze Królewskie-Kolonia, Henrysin, Horodyszcze, Horodyszcze-Kolonia, Janów, Józefin, Koza-Gotówka, Krzywice, Krzywice-Kolonia, Ludwinów, Nowe Depułtycze, Nowiny, Nowosiółki, Nowosiółki-Kolonia, Ochoża-Kolonia, Okszów, Okszów-Kolonia, Parypse, Podgórze, Pokrówka, Rożdżałów, Rożdżałów-Kolonia, Rudka, Srebrzyszcze, Stańków, Stare Depułtycze, Staw, Stołpie, Strupin Duży, Strupin Łanowy, Strupin Mały, Tytusin, Uher, Weremowice, Wojniaki, Wólka Czułczycka, Zagroda, Zarzecze, Zawadówka, Żółtańce, Żółtańce-Kolonia

Sołectwo

Sołtys

Depułtycze Królewskie

Wilkos  Przemysław

Depułtycze Królewskie - Kolonia

Klajn  Marek

Henrysin

Psuja  Beata

Horodyszcze

Wazelin  Janina

Horodyszcze - Kolonia

Boś Patrycja

Janów

Czwarnowski  Jerzy

Józefin

Juziuk Waldemar

Koza Gotówka

Rubik  Bożena

Krzywice

Droszcz Marek

Ludwinów

Dolińska  Renata

Nowe Depułtycze

Kozina Andrzej

Nowiny

Danak  Joanna

Nowosiółki

Kaczmarczyk Waldemar

Nowosiółki - Kolonia

Ulrych Dorota

Ochoża -  Kolonia

Floruk Ryszard

Okszów

Semeniuk Czesław

Parypse

Siermiński Mieczysław

Podgórze

Jarosz Krzysztof

Pokrówka

Małgorzata Roman Niemiec

Pokrówka - Bazylany

Janusz Stańkowski

Rożdżałów

Judczyc Paweł

Rudka

Sobański Piotr

Srebrzyszcze

Klajnert  Mirosław

Stańków

Skibiński Zenon

Stare Depułtycze

Tatara Marian

Staw

Łuczkiewicz  Jerzy

Stołpie

Radziszewska Beata

Strupin Duży

Jagnicki  Andrzej

Strupin Łanowy

Nafalski Piotr

Strupin Mały

Filipczuk Jerzy

Tytusin

Nowosad  Tomasz

Uher

Cichosz Justyna

Weremowice

Zaj  Anna

Wojniaki

Michalski  Kazimierz

Wólka Czułczycka

Bejda Krystyna

Zarzecze

Olszewski  Zenon

Zagroda

Dziekańska Justyna

Zawadówka

Lachowski  Piotr

Żółtańce

Kotek  Aneta

Żółtańce -  Kolonia

Wawryca  Barbara

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.