W poniedziałek odbyła się uroczysta Sesja Sołtysów Gminy Chełm. Była to podwójna okazja do świętowania bo oprócz przypadającego 11 marca Dnia Sołtysa,  była to ostatnia sesja przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

Wójt Gminy Chełm Wiesław Kociuba korzystając z okazji wręczył sołtysom oraz radom sołeckim wyrazy uznania i podziękowania za współpracę przez ostatnie 5 lat.  Podsumował zrealizowane inwestycje na terenach wszystkich sołectw, podkreślił jak ważną rolę w planowaniu ich pełni funkcja sołtysa. To w końcu od nich dowiadujemy się o najpilniejszych potrzebach naszych mieszkańców. Do życzeń dołączył się Przewodniczący Rady Gminy Chełm Artur Kubacki oraz Zastępca Wójta Gminy Chełm Lucjan Piotrowski. W imieniu sołtysów głos zabrała Sołtyska Zagrody Justyna Dziekańska. Spotkanie zakończyła wspólna pamiątkowa fotografia. Wszystkim sołtysom składamy jeszcze raz najlepsze życzenia w tym szczególnym dniu!