Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W związku z pojawiającymi się nieautoryzowanymi informacjami na temat komunikacji publicznej na terenie Gminy Chełm, informuję że przewozy pasażerskie są  w początkowej fazie organizacji. Na dzień dzisiejszy komunikacja ta, zgodnie z celową dotacją wojewody - dotyczy przede wszystkim dowozu dzieci do gminnych szkół. Publikowany na BIP Gmina Chełm rozkład jazdy stanowi załącznik techniczny do wniosku składanego do Wojewody i może być niezrozumiały. Obecnie rozkład umieszczony jest na przystankach. Jest on jednak w fazie wdrażania i będzie modyfikowany po uwzględnieniu wielu czynników, a także sugestii mieszkańców. Sieć połączeń, realizowana przez Gminę, musi być tak skonstruowana by sprawnie dowieźć  dzieci do szkół. Trwają jednak prace nad poszerzeniem tych połączeń przez operatora, tak aby spełniały oczekiwania większości mieszkańców. Po zakończonej procedurze, ostateczna siatka połączeń komunikacji publicznej na terenie Gminy Chełm zostanie podana w komunikacie Wójta na stronie www.gminachelm.pl oraz w lokalnych mediach.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.