Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

27 czerwca 2023 r. odbyło się zebranie wiejskie mieszkańców Sołectwa Ochoża – Kolonia  w  Świetlicy OSP w Stawie , które zostało zwołane z inicjatywy Wójta Gminy Chełm, zgodnie z Zarządzeniem z dnia 12 czerwca 2023 r. w sprawie wyborów uzupełniających sołtysa sołectwa Ochoża - Kolonia w gminie Chełm. Sołtysem sołectwa Ochoża - Kolonia wybranym przez mieszkańców  został   Marek Jastrzębski.

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.