Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Bug, w ramach promocji marki Nadbużański Park Klimatyczny, organizuje konkurs pod nazwą „Miejsce z klimatem”.

Konkurs skierowany jest do zarządzających i właścicieli obiektów turystycznych, kulturalnych, edukacyjnych, sportowych i rekreacyjnych, a w szczególności: jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji im podległych, instytucji podległych administracji rządowej, organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, przedsiębiorców.
Określone w nazwie konkursu „Miejsce z klimatem” odnosi się do wydarzenia (imprezy, obrzędu, itp.), miejsca, usługi turystycznej oraz innych przedsięwzięć organizowanych lub znajdujących się na terenach nadbużańskich i promujących te obszary.
Konkurs odbywa się w terminie od 1 czerwca do 14 września 2023 r. a jego głównym celem jest szeroko pojęta promocja terenów nadbużańskich i kształtowanie tożsamości marki Nadbużański Park Klimatyczny.
miejsce z klimatem