ZAWIADOMIENIE

o zwołaniu zebrania wiejskiego dla dokonania wyborów uzupełniających sołtysa w sołectwie Ochoża-Kolonia

Na podstawie zarządzenia Wójta Gminy Chełm z dnia 12 czerwca 2023 r. w sprawie wyborów uzupełniających sołtysa sołectwa Ochoża-Kolonia w gminie Chełm, zawiadamiam, że zebranie wiejskie dla dokonania wyborów uzupełniających

sołtysa w sołectwie Ochoża-Kolonia, zwołane zostało na dzień 27 czerwca 2023 r. o godzinie 1600, w budynku świetlicy OSP w Stawie, Staw 58e.

W przypadku braku wymaganej liczby mieszkańców tj., co najmniej 20% uprawnionych do głosowania mieszkańców sołectwa, wybory uzupełniające odbędą się w drugim terminie, w tym samym dniu, po upływie pół godziny od wyznaczonej wcześniej godziny bez względu na liczbę obecnych na zebraniu.

/-/ Wiesław Kociuba

Wójt Gminy Chełm