Gmina Chełm

Gmina CHEŁM

W dniu 29 sierpnia 2021 r. na obiektach sportowych Klubu Sportowego Gminy Chełm „KŁOS” odbył się XXI Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn o Puchar Wójta Gminy Chełm.
W zawodach udział wzięło 5 drużyn, które rywalizowały w systemie gry każdy z każdym. Losy zwycięstwa w zawodach ważyły się do ostatniej kolejki. Ostatecznie najlepszą drużyną okazał się Orzeł Srebrzyszcze, który zdobył 10 pkt w 4 meczach, poniżej pełna klasyfikacja:

  1. Orzeł Srebrzyszcze – 10 pkt
  2. Obóz Narodowy Strupin Duży – 9 pkt
  3. Zryw Żółtańce – 7 pkt
  4. Januszki Okszów – 3 pkt
  5. Grube Lolo Pokrówka – 0 pkt

Wszystkie Drużyny otrzymały pamiątkowe nagrody oraz puchar dla najlepszej drużyny, które wręczał Pan Lucjan Piotrowski – Zastępca Wójta Gminy Chełm oraz Pan Lucjan Jarocki ( Radny Gminy Chełm). Ponadto pamiątkowe nagrody oraz statuetki dostali wyróżniający się zawodnicy:

  1. Najstarszy Zawodnik – Alfred Poznański ( Obóz Narodowy Strupin Duży)
  2. Najlepszy Strzelec – Mateusz Wójcicki (Orzeł Srebrzyszcze) – 5 bramek
  3. Najlepszy Bramkarz – Damian Bodzak (Orzeł Srebrzyszcze)

Informacja o plikach cookie

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.