Konsekwencja w domaganiu się o przeprowadzenie remontu drogi nr 843 (trasa Chełm – Wierzchowiny – Krasnystaw) opłaciła się. Urząd Gminy Chełm kilkukrotnie składał pisma z prośbą o przeprowadzenie tej inwestycji, ponieważ z każdym rokiem stan nawierzchni się pogarszał. Na dniach, w końcu, otrzymaliśmy informację od Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie o pozytywnym rozstrzygnięciu przetargu na remont ponad 5 kilometrowego odcinka od granicy z Chełmem, aż do Centrum Studiów Inżynierskich PANS. W sprawie pozostałego około trzy kilometrowego odcinka do granicy gminy, oczywiście będziemy w dalszym ciągu zabiegać. Rozpoczęcie tego zadania drogowego o wartości 3 759 072, 83 zł nastąpi już niebawem.